U SHIT

Shitet nga: Shemsi 07 Shk 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes Golf 2 ne gjendje shum te mir dhe posedon:
- fellne
- branika te gjan
- 4 dyr
- ngjyr te zez
- RKS deri me 23 09 2015
Verejtje vetura ka qene benzin dhe osht e kthyer ne dizell
Koha e thirrjeve 08:00 - 22:00 ju lutem respektojeni orarin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim