U SHIT

Shitet nga: * * * * 22 Mar 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
PASSAT1.9 TDI TURBO DIESEL INTERKOLER RKS 9 MUAJ
( FABRIKISHT KA QEN TURBO DIESEL TASH ESHTE TDI 1.9 - 66 KW 90 PS )
PASSATI POSEDON
CENTRAL
SHIBER
AIRBAG
DRITARE ELEKTRONIKE
PASQYRE ELEKTRONIKE
KA SERVISIN E KRYER RRYPI DHEMBEZOR VAJIN FILTERAT AMORTIZERAT GUMICAT E TRAPIT MRAPA DHE PARA
VLEN TE THEKSOHETSE VETURA NUK ESHTE HIPOTEKE DHE MUNDE TE PRKTHEHET BRENDA 2 ORE
sms mosss dergo
044 346 024
045 698 938
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim