U SHIT

Shitet nga: ----- 04 Maj 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
GOLF 4 TDI 1.9 PA DOGANE
VETURA POSEDON :
MDELI GL
KLIMATRONIK
ORET ME KROM
DRITARE ELEKTRONIKE
AIRBAG
ABS
CENTRAL ME DELE DITIGJUS
2 QELSA
SERVO
TIMON LEVIZES POSHTE - LARTE / PARA - PAS
SENZORA SHIU
VETURA ESHTE SHUME E PPASTER BRENDA DHE JASHT
PER INFO PREJ 13:00-22:00
SMS MOS DERGO JA VLEN PER TE THIRRUR
044 316 677
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim