U SHIT A.S." ALBANI" FLM

Shitet nga: Albani 09 Mar 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHES GOLF 5 GT 2.0 TDI 125 KW 173 PS 6 SHPEJSI
Klimatronik
Senzor parkingu
Senzor shiju
Senzor ne pasqyre
Tempomat
Bordkompjuter
Ulse likur
Ulse me nxemje
Navigacion
Komanda ne timon
6 shpejsi
Shanzher 6 cd
Shiber
Dritaret te zeza
Dritare me rrym
Pasqyre me rrym dhe me nxemje
Drita me llup xenon
Hallogenka
2 qelsa
Fellne te foorta
Gomat e reja
Me nje fjale vetura sdon koment
Posedon libren e servisit me kilometra te sakta 189000km para 15000 km I eshte ndrruar rrypi dhemzor
I doganuar dhe rexhistruar ne menyre te rregullt
Per me shum 044 106 941 & 044 877 535
Mundsi ndrrimi
Qmimi I vlefshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim