U SHIT A.S." ALBANI" FLM

Shitet nga: Albani 12 Shk 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes opel zafira 2.0 dti 7 ulse
Me klim airbag abs esp bordkompjuter asr gjamat me rrym pasqyret me rrym dhe me nxemje fellne guma te reja
E rexhistruar per 1 vit ne menyr te rregullt rks
Nuk eshte ne hipotek
044 106 941 & 044 877 535

Qmimi I volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim