U SHIT A.S." ALBANI" FLM

Shitet nga: Albani 20 Mar 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes Passat 1.9 TDI automatik tiptronik
Viti I prodhimit 23.11.2001 modeli 2002
Navigacion
Senzor parkingu
Senzor shiju
Klimatronik
Bordjompjuter
Tempomat
Komanda ne timon
Airbag
Esp
Dritare me rrym
Pasture me rrym
Fellne dhe goma te reja
Vetura eshte prodhim gjerman eahte I rexhistruar dhe doganuar ne menyr te rregullt rks
Vetura nuk eshte ne hipotek
044 106 941 & 044 877 535

Mundsi ndrrimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim