U SHIT A.S." ALBANI" FLM

Shitet nga: Albani 27 Mar 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHES OPEL ASTRA 1.7 CDTI TI TE KUQE
NGJYRA E KALTER METALIKE SHUM E RUJTNE
E REXHISTRUAR DOGANUAR NE MENYR TE RREGULLT RKS 11 MUJ
POSEDON
KLIMAC
AIRBAG
BORDKOMPJUTER
KOMANDAT TIMON
ASR
ESP
DRITARE ME RRYM
PASQYRET ME RRYM DHE ME NXEMJE
FELLNE DHE GOMA TE REJA
FULL EXTRA

PER ME SHUM NE TEL 044 106 941 & 044 877 535 MUNDSI NDRRIMI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim