U SHIT FALIMINDERIT MERR JEP

Shitet nga: sabit 11 Mar 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 100 EUR

Komuna: Prishtinë
VETURA ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE,POSEDON TE GJITHA PAISJET QE I NEVOITEN NJE MAKINE. KLIMATRONIK ,TDI I THJESHT ME SHPENZIME TE VOGLA KLIMATRONIK,SERVO VOLLAN,MBYLLJE QENDRORE,AIRBAG,XHAMAT TE KATERTIT ME RRYM,KARRIKAT ME NXEMJE,PASQYRET ME RRYME,MUZIKE TE MIRE SHUM I RUAJTUR SERVISIN E POSAKRYER ,RRYPIN DHEMZOR TE NDERRUAR ME KOHE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim