U SHIT FLM............................TAURAN ME ..

Shitet nga: Blerim 24 Mar 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
*VW Tauran
*Automatik D&G
* VITI PRODHIMIT 12.2007
*Diesel 2.0 TDI
*Navigacijon
*TV ME TASKRIM
*KOMANDA NE VOLLON
*SENZORA PARKINGU
*GOMA TE REJA
*ESP
*AIR BAG
*BORD KONPJUTER
*SENZOR SHIU
*PASQURE ELEKTRONIKE
*DRITARE ELEKTRONIKE 4 X
*KUK PER BARTJE
*NGJYRA E BARDH METALIKE
*VETURA ËSHTE NË GJENDJE SHUM TE RREGULLT DHE ME FULL PAISJE I ARDHUR NGA GJERMANIA REXHISTRIMI PAR RKS
* NDRRIMI OSHT I MUNDSHUM

*NR TEL 044/422-866 045/505-566 BlerimBUNA SH.P.K
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim