U SHIT FLM

Shitet nga: Adnan 04 Pri 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Prishtinë
Shkoda Fabia 1.9 SDI 2004 e sa po ardhur ne gjendje te shkelqyshme si ne dukje ashtu dhe teknikisht shum e mir ju mir presim info....
Adnan
+386 49 124 782 +& viber
044 124 782
045 757 767
Klim
abs
esp
xhama elktronik
bord kompijoter
alarm
goma te dimrit shum te mira
libra te servist
e shum te tjera
ju mir presim sms mos dergo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim