U SHIT GOLF 4 TDI 1.9 RKS

Shitet nga: ----- 10 Pri 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
* * * * GOLF 4 TDI 1.9 * * * *
* * * *VETURA POSEDON * * * *
* * * * CLIMA TRONIK * * * *
* * * * VITI I PRODHIMIT 29/11/2001 * * * *
* * * * BORD KOMPJUTER * * * *
* * * * AIRBAG * * * *
* * * * ABS * * * *
* * * * TIMON 3* * * *
* * * *TIMON ME LIFT POSHT LART - PARA PAS * * * *
* * * * 4 DRITARE ELEKTRONIKE * * * *
* * * * PASQYRE ELEKTRONIKE* * * *
* * * * SERVO ( HIDRAULIK ) * * * *
* * * * FELLNE SHUME TE BUKURA * * * *
* * * * 2 QELSA ME TELE KOMANDE * * * *
* * * * PSHTETSE TE DORES PARA DHE MRAPA * * * *
* * * * REGJISTRIMII I PARE NE KOSOVE ME 27 / 12 / 2014 * * * *
* * * * VETURA KA REGJISTRIM DERI ME 27 / 12 / 2015 ( EDHE 11 MUAJ RKS )* * * *
* * * * NJE PRONARE PREJ SE KA ARDHE NE KOSOVE * * * *
* * * * SHUM I PASTER BRENDA DHE JASHT * * * *
* * * * SMS MOS DERGO * * * *
* * * * per info prej ores 12 : 00 - 22 : 00 * * * *
* * * * 044 316 677 * * * *
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim