U SHIT NGA " A.S." ALBANI" FLM

Shitet nga: Albani 23 Pri 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHES AUDI A3 2.0 TDI 6 SHPEJSI 103 KW 140 PS
VITI PRODHIMIT 2005
NGJYRA E GJELBER METALIKE
KLIMATRONIK
TEMPOMAT
LIKUR
KALLRIKA ME NXEMJE
XENON
DRITARE ME RRYM
PASQYRE ME RRYM
FELLNE
KUKEN
E ARDHUR NGA ZVICRRA E REXHISTRUAR DHE DOHANUAR NE MENYR TE RREGULLT
MUNDSI NDRRIMI

044 106 941 & 044 877 535
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim