U SHIT NGA " A.S." ALBANI" FLM

Shitet nga: Albani 16 Pri 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHES GOLF 5 PLUS 1.9 TDI 77 KW 115 PS
VITI I PRODHIMIT 23.12.2005 MODELI 2006
KLIMATRONIK
NAVIGACION
TEMPOMAT
BORDKOMPJUTER
NXEMJE TE KARRIKAV
TIMON TRESH
LARJE TE DRITAV
SENZOR SHIJU
SENZOR NE PASQYRE
DRITARET E ZEZA FABRIKISHT
DRITARE ME RRYM
PASQYRE ME RRYM DHE ME NXEMJE
LIBRA TE SERVISIT 197000KM
3 QELSA
VETURA ESHTE PRODHIM GJERMAN ESHTE I DOGANUAR DHE I REXHISTRUAR NE MENYR TE RREGULLT
VETURA NUK ESHTE NE HIPOTEK

MUNDSI NDRRIMI

044 106 941 & 044 877 535
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim