U SHIT NGA .A S. < ALBANI > FLM

Shitet nga: Albani 11 Maj 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes Audi A4 2.0 Tdi 6 shpejsi 103 kw 140 ps
Viti I prodhimit 2010
Ngjyra e kalter metalike
klimatronik
bordkompjuter
senzor parkingu
senzor shiju
senzor ne pasqyre
komanda ne timon
airbag
esp
dritare me rrym dhe color
175000km me servisa
2 qelsa
Vetura eshte e ardhur tash e rexhistruar dhe doganuar tash para 2 jave
Vetura nuk eshte hipotek
MUNDSI NDRRIMI

044 106 941 ose 044 877 535
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim