U SHIT NGA .A.S. ALBANI FLM

Shitet nga: Albani 23 Tet 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes Audi A4 2.0 Tdi 110 kw 153 ps
AUTOMATIK TIPTRONI
EKSTAR
Klimatonik
Senozr parkingu
ulset me nxemje
Senzor shiju
Senzor ne pasqyre
Navigacion
Bordkompjuter
Asr
Esp
Dritaret me rrym
Hallogenka
E paisur me liber te servisit dhe kilometra te sakta
POSA DOGANUAR RKS
PER MA SHUM NA TEL
MUNDSI NDRRIMI
044 106 941 & 044 877 535
049 70 67 71
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim