U SHIT NGA A.S ALBANI

Shitet nga: Albani 19 Maj 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes Passat 1.9 Tdi di te kuqe 74 kw
Ngjyra e gjelber metalike shum I rujtun
Klimatronik
Tempkmat
Navigacion
Bordkompjuter
Karrik nxemje
Esp
Airbag
Fellne
Goma te reja
Servisin e kryer
I doganuar dhe rexhistruar ne menyr te rregullt rks 1 vit
Mundsi ndrrimi

044 106 941 & 044 877 535
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim