U SHIT NGA" AS ALBANI" FLM

Shitet nga: Albani 02 Qer 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 950 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Fiat Punto 1.2 Benzin
Viti I prodhimit 2007 model 2008
Klimaac
Airbag
Abs
Dritare me rrym
City
Esp
Gomat e reja
I posa doganuar dhe rexhistruar ne kosov
160000km me libra

044 106 941 & 044 877 535

Mundsi ndrrimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim