U SHIT NGA A.S ALBANI

Shitet nga: Albani 13 Qer 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes mercedes a klas 180 6 shpejsi manual
Viti I prodhimit 29.12.2004 modeli 2005
Ngjyra e zeze metalike pa asnje gerrvishje
Vetura eshte e ardhur nga zvicrra eshte rexhistruar dhe doganuar ne menyr te rregullt tash me daten 09.06.2014 - 06.09.2015
Vetura posedon klimmac air bag abs esp bordkompjuter komanda ne timon timon levizes dritat me llup dritaret me rrym pasqyret me rrym dhe me.nxemje hallogenka goma te reja me fellne interierin brenda shum te mir
Veyura posedon libren e servisit me 190000km te sakta
Per me shum ne tel 044 106 941 044 877 535
Viber +37744106941 +37744877535

Mundsi ndrrimi qmimi I volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim