U SHIT NGA A.S ALBANI

Shitet nga: Alban 26 Pri 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes Mercedes 250 disel automatik
Viti I prodhimit 1990
Klimaac
Airbag
Abs
Ulse likur
Ulse me nxemje
Ulse me ftofje
Memory te ulsev
Perden mrapa me rym
Dritaret me rrym
Pasqyret me rrym dhe me nxemje
Goma te reja
Fellne
Muzik
Vetura eshte e ardhur nga Zvicrra e rexhistruar rka ne menyr te rregullt rks qe nga 2004 vetem ni pronar
NUK ESHTE NE HIPOTEK

044 106 941 & 044 877 535
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim