U SHIT NGA AUTO BUNA SH.P.K...Peugot 307 Hdi Dog..

Shitet nga: AUTO BUNA SH.P.K. 04 Shk 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
*Peugot 307 diesel 2.0 hdi e posa ardhur nga gjermania dogan homologim kontroll teknike te kryer vetura esht ne gjendje shum te rregullt dhe me full paisje si klima tronik , panoram Etj.
* Per ti shikuar veturat tona ne katrorin qfare kerkone sheno buna
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim