U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

Shitet nga: Auto Salloni AleA 13 Krr 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   2 799 EUR

Komuna: Prishtinë
POLLO
1.4 BENZIN

NE GJENDJE SHUM TE MIR

GARANTOJ PER DOKUMENTA I REGJISTRUM DHE I DOGANUM NE MENYR TE RREGULLT PO ASHTU NUK OSHT AS KREDI NE BANK.

VITI I PRODHIMIT FUNDI 200O SERIA 2003

NGJYRA : E KALTERT METALIKE

RKS 1 VIT FIC
NGA ZVICRRA

3000Qmimi I Fundit me kesh nuk vjen ma lir mos u lodhni
3200 Qmimi Me Ndrrim


KLIM A C
TIMON SERVO
KARRIKA OSFIX
ABS
ESP
AIR BAG
BORD KOMPJUTER
GJAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE
RADIO CD
MBYLLJE QENDRORE
PASQYRE ME SENZOR
ALLUGENKA
ALARM ETJ

VETUREN MUND TA SHIKONI N AUTO SALLONIN ALEA
KM 5 MAGJISTRALJA PRISHITIN MITROVIC FSH -MAZGIT-

Mundesi ndrrimi te interesuarit mund te kontaktojn
ne tel 044 838 848 049 844 811 viber +377 44 838 848
043 822 888
VETEM BLERES SERIOZ flm
shaqa

audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra..banesa.t..vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat
ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY
VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO
AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100
JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90


"" style="border: 0px; vertical-align: bottom;">
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim