U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

Shitet nga: shaqa 19 Mar 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
MERCEDES C270 CDI

NE GJENDJE SHUM TE MIR ME TE GJITHA SERVISET E KRYERA

VITI I PRODHIMIT FUNDI 2001 SERIA 2004

SHPENZIMET
6.7l/100 km(kombinim)
6.9l/100 km(qytet)
6.2 l/100 km(magjistrale)

6000 Qmimi i Fundit
6800 Qmimi Me Ndrrim

KLIMATRONIK
TIMON SERVO MULTI FUNKSIONAL
ABS ESP AIR BAG
NAVIGACION
SENZORA PARA DHE MRAPA
KARRIKAT LEKUR
XENON-BI XENON
BORD KOMPJUTER
GJAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE
RADIO CD DVD
MBYLLJE QENDRORE
PASQYRE ME SENZOR
ALLUGENKA + XENON
FELLNE + GOMAT E REJA

Mundesi ndrrimi te interesuarit mund te kontaktojn
ne tel
044 838 848
049 844 811
043 822 888
VIBER ONLINE +377 44 838 848

VETEM BLERES SERIOZ
shaqa

VETUREN MUND TA SHIKONI N AUTO SALLONIN ALEA
KM 5 MAGJISTRALJA PRISHITIN MITROVIC


audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra..banesa.t..vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat
ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY
VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO
AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100
JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim