U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

Shitet nga: Auto Salloni AleA 12 Qer 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   5 999 EUR

Komuna: Prishtinë
VW TOURAN

2.0 TDI DSG

KILOMETRAT E GARANTUARA

NE GJENDJE SHUM TE MIR

GARANTOJ PER DOKUMENTA I REGJISTRUM DHE I DOGANUM NE MENYR TE RREGULLT PO ASHTU NUK OSHT AS KREDI NE BANK.

VITI I PRODHIMIT FUNDI 2005 SERIA 2006

NGJYRA : E BARDH METALIKE

RKS 1 VIT FIX
6000 Qmimi I Fundit
6600 Qmimi Me Ndrrim


KLIMTRONIK
TIMON SERVO MULTI FUNKSIONAL
KARRIKA OSFIX EXTRA
ABS
ESP
AIR BAG
7 VENDE
BORD KOMPJUTER
GJAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE
MBYLLJE QENDRORE
PASQYRE ME SENZOR
ALLUGENKA
GOMA T REJA
ALARM

TOURANI KOMPLET E SERVISUME PA AS NI INVESTIM

VETUREN MUND TA SHIKONI N AUTO SALLONIN ALEA
KM 5 MAGJISTRALJA PRISHITIN MITROVIC FSH -MAZGIT-

Mundesi ndrrimi te interesuarit mund te kontaktojn
ne tel
044 838 848
049 844 811
viber +377 44 838 848
043 822 888

VETEM BLERES SERIOZ flm
shaqaaudi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra..banesa.t..vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat
ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY
VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO
AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100
JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim