U SHIT NGA AUTO SALLONI - ERDI -

Shitet nga: Bujar 17 Shk 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Mercedes C220 cdi
Me dogan te paguar
Elegance
Posedon
Klima tronik
Esp
Air bag
Tempo mat
Bord kompijuter
Radio me cd dhe magazin
Ulse likur
Drita xenon
Drita te mjegulles
Drita me larje
Fellne te aluminit ( BBS )
Per me shum na kontaktoni ne tel
044 250 584
049 250 584
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim