U SHIT NGA AUTO SALLONI * LORIKU * 5 ULSE

Shitet nga: LORIKU 30 Qer 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
vw tauran 1.9 tdi 6 shpejtsi
i doganur homoliguar dhe regjistruar ne menyt te rregullt
klim
abs
centrrall
ksenon me drita llup
goma te reja
gjama te zi fabrikisht
shum i rujtun
viti i prodhimit mujin 12/2003
vetura gjindet ne auto sallon Loriku

045 237 880
049 28 35 45
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim