U SHIT NGA AUTO SALLONI * LORIKU *

Shitet nga: Fidani 13 Shk 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
VW GOLF 4 1.9 TDI - DI TE KUQE 85 KW
KLIMA TRONIK
ABS
CENTRALL
FELLNE
GOMA TE REJA
ESP
AIR BAK ETJ
VITI 30.12.2001
I SAPO ARDHUR ME DOGAN DHE HOMOLIGIM TE PAGUAR

045 237 880
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim