U SHIT NGA AUTO SALLONI * LORIKU *

Shitet nga: Fidani 22 Shk 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
OPEL ZAFIRA 2.0 ME DOGAN HOMOLIGIM DHE KONTROLL TEKNIKE
NE GJENDJE SHUM TE MIR
POSEDON
KLIM
ABS
TEMPOMAT
RADIO FABRIKORE ME CD
BORD KOMPJUTER
CENTRRA
ALLARUM
FELLGA
GOMA TE MIRA
KUKEN PER TERHEQJE
VETURA OSHT 7 ULSE
NJE PRONAR
E ARDHUR NGA GJERMONIA

PER ME SHUM 045 237 880
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim