U SHIT NGA AUTO SALLONI * LORIKU *

Shitet nga: Fidani 24 Qer 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
VW GOLF 4 1.9 tdi Me dogan dhe homoligim te paguar ne gjndje shum te mir
klim
abs
centrall
fellne
gjam rrym
goma te mira

045 237 880 i sapo ardhur
049 28 35 45
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim