U SHIT NGA AUTO SALLONI * LORIKU *

Shitet nga: Fidani 05 Pri 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Opel Astra 1.7 dti e sapo ardhur me dogan dhe homoligim te paguar
Klim
Abs
Fellne
Gjama rrym
Bord kompjuter
Sahata krom
Km te garantura me libra te servisit
Ne gjendje prefekte

045 237 880
049 28 35 45
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim