U SHIT NGA AUTO SALLONI * LORIKU *

Shitet nga: Fidani 26 Shk 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Opel Astra 1.7 dti Matorri Japan
e doganuar homoliguar dhe regjistruar deri 24 - 12 - 2015 ne menyr te rregullt
klim funkjonale
air Beg x4
abs
Centrall+ dy qelsa
alarm
Esp
gjama rrym pashyret me rrym + ngrohje etj,,
fellne fabrkisht opell astres +4gomat M+S
045 237 880
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim