U SHIT NGA AUTO SALLONI * LORIKU *

Shitet nga: Isaku 13 Pri 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Mercedes C 220
Dogan dhe Homoligim te paguar i sapo ardhur ne gjendje prefekte
Klim
Abs
Centrall
Gjama rrym
6 shpejtsi
Fellne me goma te reja
viti mujin e 12/2001

044 213 018
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim