U SHIT NGA AUTO SALLONI * LORIKU *

Shitet nga: Fidani 17 Mar 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
VW POLO 1.4 TDI DIZELL E SAPO DOGANUAR DHE REGJISTRUAR NE RKS PER HER TE PAR
NE GJENDJE SHUM TE MIR
KLIM
ABS
CENTRALL
ALARUM
GJAMA RRYM
SPOJLERA EKSTRA
GOMA TE REJA
VITI NE FUND TE 2002
KOMPLET SERVISIN E KRYM
185 MI KOLOMETRA TE GARANTURA ME LIBRA SERVISI

045 237 880
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim