U SHIT NGA AUTO SALLONI * LORIKU *

Shitet nga: Fidani 15 Qer 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
BMW X5 MODIFIKANT
3,0 DIZELL
VITI 2004
RKS
GOMA TE REJA M +S
KLIMATRONIC
KARRIGA NXEMJE
ULSET LEKUR
KOMANDA NE TIMON
SENZOR PARA DHE MRAPA
DRITA XENON
SHPEJTSI NE VOLLON
TEMPOMAT
PER ME SHUM KONTAKTO

045 237 880
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim