U SHIT NGA AUTO SALLONI * LORIKU *

Shitet nga: Fidani 09 Mar 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
* VW Passat 1.9 TDI - Automatik Tiptronik
* Viti i prodhimit 2004
* Pes dyer
* Navigacion
* Tempomat
* Goma te reja
* Klima Tronik
* Airbag
* ABS
* ESP
* Mbyllje qendrore
* Dritare Elektrike
* Shanzher me 6 CD

Komplet servisin e krym
Vetura osht shum i rujtun si brenda dhe jasht hipotek nuk osht mund te perktheher meniher

* 045 237 880 *
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim