U SHIT NGA AUTO SALLONI * LORIKU *

Shitet nga: Fidani 18 Mar 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
VW Passat TDI, I regjistruar per her te par ne kosov

* VW Passat 1.9 TDI - DI TE KUQE
* Viti i prodhimit 2003
* Pes dyer
* Senzor Parkingu
* Tempomat + gaz ne dor
* Alu Felga
* Goma te reja
* Klima Tronik
* Airbag
* ABS
* ESP
*Karrika me nxemje
* Mbyllje qendrore
* Dritare Elektrike
*Karrika gjys likur
* Radio fabrikore cd+kaset
* Komanda ne timon

Vetura osht shum i rujtun si brenda dhe jasht me libra te servisit pa asni defekt

Per me shum : 045 237 880
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim