U SHIT NGA AUTO SALLONI * LORIKU *

Shitet nga: Isaku 03 Maj 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
golf 2 1.6 turbo dizell 44 kw Mini Turbo
ne gjendje prefekte
modeli GTD - Special
i regjistruar ne rks dhe ka regjistrim
me fellne me goma te mira
me karrika te golf 3
per me shum

044 213 018
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim