U SHIT NGA Arteni Auto's MERIVA 1.7 CDTI KLIM ES..

Shitet nga: OPEL MERIVA 12 Maj 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   4 350 EUR

Komuna: Prishtinë
OPEL MERIVA 1.7 CDTI 74KW 101PS

E ARDHUR NGA ZVICRA JO E VOZITUR NE KS!!!

VITI I PRODHIMIT 19.09.2004

EXTRA POSEDON

KLIMA
SERVO TIMONIN
ABS EDHE ESP
TEMPOMAT
KOMANDA BE TIMON
CENTRALL DHE ALARM
MUZIK FABRIKORE ME CD
XHAMA ME RRYME
PASHQYRAT ME RRYME
DRITA MJEGLLE PARA
KARRIGA ME NXEMJE
BORD COMPIJUTER
GUMA TE MIRA DIMERIT
ALUMIN FELLGA ORIGJINAL GM
XHAMAT E ZI MBRAPA FABRIKISHT
LIBER TE SERVISIT GJITHMON NE OPEL

INFO NE 045 618.666. EDHE 049 333.100

SI DHE NE VIBER +377 45 618.666 teniteni

PREJ ORES 09.00 DERI 21.00

PER ME SHUM SHIKO EDHE FOTOT


tagg
ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY
VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO
AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100
JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG
MAZDA gjyp
MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 ML 420 sprinter kamionet kamion
CHEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CAPTIVA KALOS MATIZ
FIAT PUNTO DUCATO STOLO gjip www
FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT
HONDA ACORD CIVIV A A gjip
HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE TERACAN
NISSAN TERRANO RENO CLIO MEGANA SHKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V70
TOYOTA 4RUNNER AVENSIS COROLLA LAND CRUISER
OPEL ASTRA CORSA VECTRA VEKTRA ZAFIRA ff
PEUGEOT 206 306 307 406 banesa me qira banesa per shitje apartman apartmant apartmane banes me qira shtepi me qira shpi me qira
,Kamion,Autobus,Banesa,Kompjuter,Bilardo,Celulare,Nokia,Samsung,Sony Ericsson,LG,Blackberry,Iphone,Banes....aA
PER KETO MAKINA:
KOMBI, FURGON,ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , DAEWOO, FIAT, FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAULT CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY fgfg
VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO gjip GJIP jeep JEEP
AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100
JEEP GRAND CHEROKEE
MAZDA autosalloni kerr
MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 ML 420 sprinter kamionet kamion
..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim