U Shit Flm merrjep-Rks 7 muaj:Bëjmë ndrrim, Abs,..

Shitet nga: Adonis 30 Mar 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Daewo 1.4 benzin rks 7 muaj ..gjendja e shkelqyeshme pa 2 javë 2002sh.
<<<<< Shitet Daewoo Lanos 1.4 Benzin: Rks 7 muaj >>>>>
<<<<< Gjendja e shkelqyeshme :Nuk ka nevoj per asnje investim >>>>>
<<<<< Shume e ruajtur si brenda dhe jashte >>>>>
<<<<< Shume veture ekonomike 4-5 litra/100 km >>>>>
<<<<< Nuk eshte ne hipoteke dhe kontrata behet brenda pak minutash >>>>>
<<<<< Posedon Klim, Abs, Mbyllje qendrore(Central): Hidraulik, etj >>>>>
<<<<< Vetura eshte 4 dyreshe dhe shume e bukur dhe pa gervishje(bindeni edhe vete) >>>>>
<<<<< Per info me te hollesishme ne tel: 044631031 ose ne viber +37744631031 >>>>>
Vetura gjendet në Gjilan(në rrugën qarkore).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim