U Shit Nga A.S "Drini"......................VW G..

Shitet nga: Auto Salloni "Drini" 08 Mar 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Golf IV 2004,manual,dizel 195000 km te kaluara ,2 qelsa Me liber te servisit me dogan Dhe te gjitha opsionet e tjera Vetura edhte ne gjendje te rregullt teknike Per me shum informacione na vizitoni gjindemi ne stanvoc te eperm Magjistralja Prishtinë-Mitrovicë ose na vizitoni ne facebook auto salloni "drini" Ose na telefononi ne numrat : 044-140-893/044-418-737
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim