U Shit flm PASSAT 1.9 TDI AUTOMATIK RKS 1 VIT F..

Shitet nga: * * * * 13 Mar 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
PASAT1.9 TDI RKS 1 VIT


*** SHES PASSAT TDI 1.9 * AUTOMATIK***
*** VITI I PRODHIMITME 28.11. 2003 ***
*** VETURA POSEDON ***
*** DRITA XENON BI XENON ***
*** RADIO CD ME NAVIGACION ***
*** SENZORA PARKINGU MRAPA ***
*** TELEFON ***
*** KLIMEATRONIK ***
*** TEMPOMAT ***
*** BORD KUMPJUTER ***
*** ULSE ME NXEMJE ***
*** AIR BAG ***
*** ABS ***
*** SERVO (hidraulik) ***
*** 2 QELSA ***
*** DRITARE ELEKTRONIKE ***
*** PASQYRE ELEKTRONIKE DHE ME NXEMJE ***
*** KILOMETRA TE SAKTA ***
*** MBYLLJE QENDRORE ***
*** LARESE TE DRITAVE ***
VETURA ESHTE SHUME E PASTER BRENDA DHE JASHT
PASSATI ESHTE NE GJENDJE TE SHKELQYSHME
VREJTJE PER INFO PREJ ORES
SMS MOS DERGO NESE KI INTERES THIRR
PER ME SHUM INFO NA KONTAKTO
PRES BLERS SERIOZ
044 346 024
049 573 944
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim