U Shite nga A.S "Drini"

Shitet nga: Auto salloni drini 16 Pri 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
VW polo
2004 manual dizel 1.9 TDI
187 000 km te kaluara
Me homologim Me klim me dogan dhe te gjitha opsionet e tjera
Vetura eshte ne gjendje te rregullt teknike


Per me shum informacione na vizitoni gjindemin ne kilometrin
E 16 magjistralja Prishtinë-Mitrovicë apo na kontaktoni ne numrat
Tan te telefoni : 044140893/044418737
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim