U shitë nga A.S "Drini"

Shitet nga: Auto salloni "drini" 05 Shk 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Golf V
2005 manual dizel
193 000 km te kaluara
Me dogan me klim dhe te gjitha opsionet e tjera
Vetura eshte ne gjendje te rregullt teknike

Per me shum informacione na vizitoni gjindemi ne stanvoc te eperm
Magjistralja Prishtinë-Mitrovicë ose na vizitoni ne facebook auto salloni "drini"
Ose na telefononi ne numrat : 044-140-893/044-418-737/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim