U shitë nga A.S "Drini"

Shitet nga: Auto salloni "Drini" 01 Mar 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Golf IV

2003 manual dizel 1.9 TDI
Pacifik. 200 000 km te kaluara
I posa ardhun nga gjermania
Dhe te gjitha opsionet e tjera
Vetura eshte ne gjendje te rregullt teknikePer me shum informacione na vizitoni gjindemi ne stanvoc te eperm
Magjistralja Prishtinë-Mitrovicë ose na vizitoni ne facebook auto salloni "drini"
Ose na telefononi ne numrat : 044-140-893/044-418-737
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim