U shitë nga A.S"Drini "

Shitet nga: Auto salloni "Drini" 26 Maj 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Golf V
2005,automatik,2.0 DSG
Dizel , 195 000 km te kaluara
Me liber te servisit
Me klim me dogan dhe te gjitha opsionet e tjera
Vetura eshte ne gjendje te rregullt teknike


Per me shum informacione na vizitoni gjindemin ne kilometrin
E 16 magjistralja Prishtinë-Mitrovicë apo na kontaktoni ne numrat
Tan te telefoni : 044140893/044418737
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim