U shitë nga A.S"Drini"

Shitet nga: Auto Salloni "Drini" 03 Mar 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Golf V
2005 manual dizel 1.9 tdi
183 000 km te kaluara
Me klim dhe te gjitha opsione te tjera
Vetura eshte ne gjendje te rregullt teknike


Per me shum informacione na vizitoni gjindemi ne Stanovc te Eperm kilometri 16 Prishtinë-Mitrovicë ose na vizitoni ne facebook:auto salloni drini
Ose na kontaktoni ne numrat tan te telefonit :044-140-893 /044-418-737
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim