U shitë nga A.S"Drini"

Shitet nga: Auto salloni "Drini" 04 Pri 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Mercedes C 270
2001 automatik dizel
2.7,193 000km te kaluara
Me klim me dogan dhe te gjitha opsionet e tjera
Vetura eshte ne gjendje te rregullt teknike


Per me shum informacione na vizitoni gjindemin ne kilometrin
E 16 magjistralja Prishtinë-Mitrovicë apo na kontaktoni ne numrat
Tan te telefoni : 044140893/044418737
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim