U shit...!!!!

Shitet nga: Golf 15 Shk 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes veturen golf 4 benzin 1.6 S.R, ne gjendje shume te mire teknike dhe optike, shume i rujtun, i rexhistruar ne rks 11 muaj..!
Vetura posedon:
*** Liber Servisi
*** Airbag
*** Abs
*** Klimatronik
*** Drita mjegulle para pas
*** Central me teledirigjues
*** Fellne me goma dimrit
*** Gjamat elektronik X4
Ne gjendje shume te mire, dhe shpenzime minimale..!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim