U shit. Opel aster 1.6 benzin plin -92

Shitet nga: Doci 24 Mar 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Prishtinë
Opell aster
Fellne me guma te mira shiber
Rigjistrim viti 92 plin benxin
Ne gjendje shum te mir mastodon cede te Mir
Nuk o hipotek. Perkthimi beheg meni her
044612452 dhe ne viber pergjigjem
Qmimi 1000
Marr dhe kerr matmit shtoj pare ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim