U shit,

Shitet nga: Punto 10 Shk 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 940 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Punto ne gjendje perfekte, me te gjitha serviset e kompletuara (vaji, kaishat, filterat, llamella, frenat, bateria).
Goma te reja te dimrit dhe te veres;
Vetem 125,000 km te kaluara, me liber servisi;
Klima (funkcionale);
Rregullimi i kariges ne lartesi;
I regjistruar deri ne Gusht 2015.
Te gjitha paisjet funcionale.
Asnje investim edhe per 6,000 km te ardhshme.
Shitet nga pronari.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim