U shit

Shitet nga: . 21 Mar 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
GOLF 3 TURBO DIESEL 1.9 ( FABRIKISHT )

- - - EXTREM I RUJTUN - - -
VETURA PER HERE TE PARE ESHTE DOGANUAR NE JANAR TE VITI 2005

- - - EKSTRA KA - - -
VITI I PRODHIMIT 15 / 09 / 1992
RKS EDHE 5 MUAJ
SERVO { HIDROLIK }
CENTRALL
RADIO CD
SHUM I PASTER BRENDA DHE JASHT
VLEN TE THEKSOHET SE VETURA NUK ESHTE HIPOTEKE
SMS MOS DERGO
044 346 024
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim